Říjen 2017

Já a zase nějaká ta hudební vložka

18. října 2017 v 22:37 | Invisible H |  Hudba
Chtěla jsem vám částečně popisovat má každodenní dobrodružství na vysoké škole, ale jaksi když mě něco napadne, tak mě ale nenapadne si to zapsat a k internetu se dostanu vždy až na koleji. Do té doby obyčejně vše zapomenu a nezbývalo by než si něco super artistického vycucat z prstu.
Třeba dnes jsem dostala nápad, že napíši píseň složenou z básnických přívlastků opěvující západ slunce. V hlavě mi náhle vyskočilo:
"Cotton candy skies,
can't believe my ugly eyes
Beautiful, rich,
colourful bitch.."
- myslím, že můj mozek moc nepochopil, co jsem mu zadala, tak radši budu psát o něčem jiném :D

TONIGHT ALIVE vydali novou písničku a s ní jakobych se do nich zamilovala podruhé. Temple je abnormálně krásná a neuvěřitelně chytlavá píseň se skvělým textem a Jenny hlas - ten umí pohladit po duši. Ani jsem nevěřila, že Tonight Alive budou něčeho takového schopni, ale jsem fascinována a nemůžu ji přestat poslouchat. Nechci to moc přehánět, ale tahle píseň se určitě zařadí mezi jejich nejlepší počiny :)
PS: Jenna je můj životní vzor, můj bůh a má tak překrásné zuby <3S čím se vám chci ale pochlubit, je že v neděli jedu na koncert! Vlastně tomu dosud nemůžu uvěřit. Musím poděkovat časopisu "Fakker", protože jsem si v něm četla recenze na nová alba a nemohla jsem uvěřit, že albu kapely Eskimo Callboy dali plný počet hvězdiček (viděli jsme je letos na RfP a moc se nám to nelíbilo.. tedy, spíš jsme z nich utíkali pryč) a na konci té recenze bylo, že tu budou mít koncert s Bad Omens a Slaves. A já vyskočila: "SLAVES?!? to jako ty Slaves??" A ano, opravdu tu budou vytupovat američtí Slaves - skupina, kterou poslouchám už přes 3 roky! Takže jsme hned kupovali lístky, protože to si prostě nemůžu nechat ujít! Sice je maličko zvláštní, že si nejvíce užiju 1. předkapelu, pak trošku méně tu 2. a na hlavní kapelu už budu asi pryč, protože se musím dostat do Olomouce, ale ani mi to nevadí :D Za samotné Slaves bych dala klidně mnohem víc peněz :) Bad Omens jsou fajn, ale nevím, jak budou znít na živo, takže se nechám překvapit. Ale SLAVES! Určitě si je poslechněte, protože jejich zpěvák - Jonny Craig - je asi nejlepší zpěvák v tomhle žánru a o hudbě ani nemluvím :))


Pak tu jsou ale další koncerty, na které bych chtěla jít, ale bohužel nemůžu. Ať už protože jsou uprostřed týdne a přes půl republiky daleko nebo že bych se asi nedoplatila :D To jsou QUEEN (1.11.), OUR LAST NIGHT (4.11.), PVRIS (7.11.) a NOTHING MORE (28.11.). Určitě doporučuji navštívit nějaký z těchto koncertů, protože to bude zaručeně skvělé :) A pokud půjdete na některý z nich, nezapomeňte mi napsat, jaké to bylo, abych mohla žárlit :))