Březen 2017

Březnový (stále předmaturitní!) playlist

31. března 2017 v 0:02 | Invisible H |  Hudba
Posloucháte někdy náhodnou hudbu a nejednou zpozorníte a chytne vás melodie, uhrane vás něčí hlas nebo máte pocit, že už jste tu písničku někde slyšeli, a tak si ji začnete pouštět stále a stále dokola? Mně se tohle mi děje v jednom kuse. A proto mě baví objevovat víc a víc hudebníků a kapel, protože nikdy nevíte, jestli to náhodou není vaše budoucí oblíbená kapela. :))

Tak mě prosím omluvte za tento playlist plný vlastně naprosto neznámých interpretů, ale určitě se nebojte si alespoň pár písniček pustit - slibuji, že se vám nějaká zalíbí :)) Jen mě štve, že skoro polovina těch krásných písniček ani není na youtube, tak vám je tu nemůžu vystavit... (jako třeba Sorry od Seinabo Sey nebo If Only od Gin Wigmore)

***
Issues - Slow Me Down***
Imminence - Diamonds***
Nekokat - Emery***
Frankie - Chaos***
Fresh Out Of The Bus - Mirrors***
Lower Than Atlantis - Get Over It***
Our Mirage - Nightcall***
Modern Diet - Red Eye******
Lucas Hammings - Never Let You Down


Song vs. Song / Sorry

20. března 2017 v 20:54 | Invisible H |  Hudba
Mám pro Vás další hlasovací článek, kde můžete rozhodovat vy svým názorem. Určila jsem pro tentokrát písničky s názvem "Sorry". Po hrůzném zjištění, že písní s tímto názvem je asi tisíc, jsem se na to chtěla vykašlat, ale nakonec jsem si usmyslela, že do toho půjdu. Alespoň bude sranda :)

Nejznámější z nich je asi Sorry od Justina Biebra, dále z nového alba Beyoncé, a také Madonna má stejnojmennou píseň - je možná už dost zapomenutá, ale určitě ji znáte :D
Méně známé, ale přesto krásné jsou písně např: od skupiny Daughtry, od Guns N' Roses , od dua Aquilo nebo od zpěvačky Seinabo Sey.

Ale písničky kvůli kterým jsem s tímto začala jsou:
Sorry od Meg Myers - tuhle zpěvačku poslouchám už asi třetím rokem, ale stále je dost neznámá. Líbí se mi, že do hudby vkládá své emoce a také že má takový zvláštní hlas, odlišný od většiny zpěvaček, které poslouchám. Při téhle písničce mně vždy naběhne husí kůže a párkrát mě i rozbrečela, možná k tomu dopomohl ten videoklip.Dále písnička od Sleeping With Sirens - skupiny, kterou miluji a zbožňuji a zvláště tak tuto píseň :)


Poslední písničkou, kterou Vám tu předhodím, je píseň od nizozemské kapely Kensington, kterou jsem objevila před pár lety (opravdu jsem si mylsela, že to bylo nedávno :D). Čas letí, ani jsem se nenadála a vydali nové album "Control", na kterém je tento skvost <3 Trvalo trochu déle, než jsem se do ní zamilovala, ale po tom, co jsem ji slyšela na živo, mě naprosto pohltila. <3 Často si říkám, že klidně mohla být o pár minut delší, jen by jí to prospělo :))Pro mě je vítěz Sorry od Kensington, protože má úžasný text, pohlcující atmosféru a vyvolává ve mně vzpomínky na jejich geniální koncert, který jsem si náramně užila se svou úžasnou kamarádkou :) A taky nesmírně zbožňuji hlas toho zpěváka <3

Která píseň s názvem "Sorry" je pro Vás ta nejlepší?