Září 2016

Poprázdninový playlist

1. září 2016 v 18:43 | Invisible H |  Hudba
Prázdniny skončily a mě čeká čtvrťák - bude to stresu až po uši, možná ještě víc, ale jak si teď pouštím písničky ze spotify, připadá mi, že to snad zvládnu. A kdyžtak si tyhle písničky pustím a budu zas nad věcí. Snad Vám některé z písniček taky pomohou zlepšit náladu :)

Moje milovaná Lauren Aquilina vydala své debutové album - Isn't It Strange? - a je nádherné. Jak je možné, že dokáže napsat tak krásné, energií nabíjející a srdcervoucí písničky? Moje oblíbená je teď Way Too Good a moc si přeju, aby k ní udělala videoklip, protože to by bylo prostě žůžo :3
Pokud se Vám zalíbí její hlas, tak doporučuji ze stejného alba ještě třeba Ocean nebo Kicks :3

Říkala jsem si, co že se mi to vlastně líbilo na 5 Seconds of Summer, tak jsem si je pustila a hned jsem si začala zpívat ty jejich šíleně chytlavé písničky :D Mám pocit, že to dotáhnou ještě daleko - jakožto ještě dál než jsou teď :D

Kapelu Bad Omens jsem objevila, když o ní psali, že zní jako dvojče BMTH :DNo, a od té doby se jich nemůžu nabažit. Konečně jsem slyšela i celé jejich debutové album a je parádní! Je v jejich hudbě dost slyšet vliv BMTH, ale v některých písničkách mi připomínají třeba skupinu Korn, ale posuďte sami. :) Nejvíce se mi od nich líbí The Worst In Me a pokud se Vám zalíbí, pusťe si třeba písničku F E R A L :)

Bea Miller má novou písničku! Jmenuje se Yes Girl a musím říct, že nic lepšího nenapsala. Tahle píseň je plná emocí - pokaždé dostanu husí kůži a kdybych měla blbou náladu, určitě by mi i ukápla slza. Tomu hodně přidává ten videoklip, který je sice takový obyčejný, ale strašně se povedl :)

Začala jsem mít ráda Asking Alexandria, konečně, ale asi to bude tím Ukrajincem, co je teď v kapele u mikrofonu :D Dodal jejich hudbě takový ten šmrnc, který já mám ráda. Tedy šmrnc.. oni změnili vlastně celý svůj styl a hrají vcelku úplně něco jiného než předtím, ale mně se to prostě takhle líbí víc :) Celé to album je perfektně zpracované :) (Zkuste kromě Send Me Home ještě třeba The Black nebo Here I Am)


No, ale to hlavní přichází až teď. Celé prázdniny jsem totiž poslouchala soundtrack k filmu Suicide Squad - je šíleně divně úžasný film, na který se prostě musíte kouknout, pokud jste ho ještě neviděli (já na něm byla 2x v kině :D ) A ten soundtrack naprosto žeru :)) HeathensA jako poslední Panic! At The Disco s coverem písničky Bohemian Rhapsody od Queenů. Myslím, že se to Brendonovi dost povedlo, on se svým hlasem dokáže zázraky.