Srpen 2016

Shrnutí mých zážitků a novinek

23. srpna 2016 v 14:56 | Invisible H |  Mé myšlenky
Zdravím lidé,
taky si uvědomujete, že se blíží naprostý konec prázdnin a nic jste zatím neudělali? Nebo to jsem jen já tak líná? :D No, to doufám, že ne.. jakože někde jsem byla, ale když mí kámoši jezdí každý týden na kole 70km nebo stále někde obrážejí bary přijdu si jako naprostý antisociál, který jen leží doma a ani se nepokouší dočíst ty rozečtené knížky, co mu leží u nohou :D

Ale abych to shrnula, letos jsem byla na vůbec nejvíc festivalech za celý svůj život a to ještě na jeden takový chci jet :) Byla jsem na Majálesu v Hradci Králové (zadarmo!!! protože jsme tam byly pár hodin jako dobrovolníci u vstupu, ale pak nás pustili do areálu :)), v Brně na Čarodějálesu (tam jsme objevily úžasné The Qemists), na Aerodromu (Sice jsme chtěli vrátit vstupenky, protože to přesunuli do haly, ale naštěstí jsme tam jeli a ničeho nelituju - opět jsem si užila Billy Talent, úplně jsme se rozbily na BMTH a pak ještě Korn!!!), na Rock For People (stihli jsme ohromné množství skupin - nejlepší byli Skillet, Fresh Out Of The Bus, The Paranoid, RavenEye, The Qemists, The 1975, HO99O9 a moji milovaní Our Last Night! <3) a na Hradech na Kuňce. :) A tuhle sobotu bude festival Soundtrack v Poděbradech, kam se taky chystáme :))

Byla jsem na každoročním stanování na Seči s kupou přátel. Jenže letos to bylo trošku o něčem jiném, protože nám celé 2 dny pršelo a další 3 dny bylo max. 18 stupňů, takže se koupali jen ti největší blázni z náší tlupy :D A aby mi to nebylo líto, tak nám pak už teklo do stanu zrovna na můj mobil - takže takhle mi umřela Nokia.. budiž ji zem lehká..

Ale! Taky Vám musím říct, že mám teď nový mobil - Samsung Galaxy A3 - a nádherně fotí! A jsem šťastná, protože teď kam jdu, tam něco fotím :D Tak doufám, že mi dlouho vydrží. A znamená to taky, že konečně můžu mít ty sociální vychytávky, co mají ostatní - založila jsem si proto instagram, kde mě najdete pod jménem helik7. Ostatní aplikace jsou pro mě zatím velkou neznámou, ale musím říct, že jsem si na android zvykla docela rychle. Až se tomu divím :D

Nebyla jsem na žádné dovolené typu moře, Itálie, hory, či cosi podobného, ale spíš jsem s rodinkou jezdila na takové jednodenní výlety. Byli jsme v Litomyšli, ve Žlebech, na Kuksu, nebo třeba teď o víkendu jsme zavítali po několika letech do Dvora Králové do ZOO, protože tam znovu mají hrochyOlomouce, do které jsem se asi zamilovala. Nejkrásnější české město, které jsem kdy navštívila

Také jsem chodila do letního kina, protože Pardubice jsou boží a mají ho zdarma :)) Byla jsem i v normálním kině - 2x na filmu Suicide Squad, což je masakrózní film!! (čti: To musíš vidět!), a potom na Mazlíčkách (Tajný život mazlíčků se to jmenuje) - dobrý roztomilý film, ale čekala jsem od toho něco zcela jiného..

Konečně jsem si udělala triko s další kapelou - tentokrát s twenty one pilots. Asi jsem až moc náročná, ale čekala jsem, že když už to dělám celý týden, tak to aspoň bude bomba, ale zřejmě jsem až moc velký perfekcionista na to, abych uznala, že se mi to povedlo. Ale je to fajn, to jo.. Chtěla jsem si udělat ještě Panic! At The Disco nebo třeba Bring Me The Horizon, ale asi se k tomu nedokopu..

No, vidíte, že jsem toho moc neudělala. Chtěla jsem se trošku připravit na letošní čtvrťák, který mě čeká, ale ani k tomu se nedokopu.. Bože, já to nebudu stíhat.. To uvidím, už jsem skoro zapomněla, že budu mít milion hodin chemie, ale až na to zas začnu myslet, tak nevím, zda do té školy vůbec dobrovolně dojdu.. Držte mi prosím palce a já je budu držet zas Vám, ať zvládnete prvotní šok a pak celý rok. Ale ještě užívejte prázdnin, vždyť to ještě nekončí! Máme na všechno ještě 12 dní! Tak úsměv a tančit!!