Červenec 2016

Song vs. Song / Light Me Up

22. července 2016 v 18:50 | Invisible H |  Hudba
Včera jsem poslouchala písničky z mp3ky a narazila jsem na 2 písničky s názvem Light Me Up a zajímalo by mě, která se Vám líbí víc, protože já jsem nad tím dlouho přemýšlela a nemůžu se rozhodnout. Obě písničky se mi hrozně líbí. :D Jedna je od kapely The Pretty Reckless a ta 2. od zpěvačky Birdy. Vím ještě o stejnojmenné písničce od skupiny Icona Pop, ale ta se mi tolik nelíbí. I když teda neříkám, že je špatná. Vám se třeba bude líbit. :)

TPR mám hodně ráda, všechny jejich písničky zbožňuju, hlavně kvůli hlasu Taylor Momsen, jenže Birdy má také úžasný hlas. Písnička od Birdy má více veselý charakter než ta od TPR a taky je určitě mnohem chytlavější. Je to písnička, kterou jsem si zamilovala Birdy a vždy mi dokáže zvednout náladu. Ale ten hlas Taylor <3 No..

Takže nakonec po dlouhém uvážení volím tu od Birdy (i když hlas Taylor mám radši, vyhrála to tentokrát Birdy). Tahle písnička je prostě báječná. :) A která se líbí Vám víc?Playlist na léto

18. července 2016 v 3:15 | Invisible H |  Hudba
Nečekejte nějaké letní pecky, jen je léto a já se s Vámi chci podělit o nějaké mé oblíbené písně. :D Možná jich bude více, tak se snad nebudete zlobit :)

Nevím, jak přežiju, protože mi na stanování jaksi chcípl mobil. Chytli jsme totiž ten vytrvalý a nekonečný déšť ze středy na čtvrtek a malinko nám kapalo do stanu - rovnou na můj mobil. Takže teď nemám z čeho poslouchat písničky a to mě ubíjí. No, jdu se koukat po novém a Vy si zatím poslechněte můj playlist. :)To je tak nádherné. :3 Prosím, to je ten samý člověk, co zpívá Stressed Out. Nechapu, jak Tyler dokázal tak nabrat sebevědomí a to všechno.. ta změna tam prostě je znát. Určitě je to změna k lepšímu, ale ty jejich starší písničky mají to cosi, co ve mě dokáže vzbudit i ty nejukrytější emoce..Konečně jsem se přemluvila pustit si nové album Our Last Night a musím ho prostě doporučit, je báječné! A tahle píseň je takovou třešničkou na dortu :) A na živo byli skoro perfektní! I moje sestra to uznala :DTahle písnička je tak jiná, že se mi proto začala líbit. Sakra, je boží :) škoda, že jich Panic! nemají takových víc :)
Ona je snad anděl <3Tahle kapela je prostě kopec srandy :D Začínám je mít víc ráda po tom, co jsem je viděla na Rock for People. Byli skvělí. Miluju jejich styl :)
Ten text.. <3 Před týdnem jsem si tuhle písničku pustila a zaposlouchala jsem se do jejího textu - je to tak pravdivé, že mi do očí vhrkly slzy.. :(