Další článek o koncertech.. zřejmě na nic jiného ani nemyslím

6. května 2016 v 17:41 | Invisible H |  Hudba
Taky jste si všimli, že letos nás navštíví a už navštívilo extrémně moc kapel? Jakoby tušily, že bude konec světa nebo se vylekaly, že bude ta třetí světová. V takových chvílích teprve začínám cítit, jak jsou peníze potřebné :D

Jen za leden a únor jsem prošvihla tolik koncertů, které byly určitě tak skvělé, že už to ani nepůjde překonat. Koncertovali tu Imagine Dragons, twenty one pilots, Kodaline, Three Days Grace, Stick to Your Guns nebo třeba Escape The Fate. Doufám, že všichni přijedou co nejdříve znovu, protože mě to fakt štve..
Byli jste na nějakém z těchto koncertů? Jestli ano, tak můžete popsat, jaké to bylo (já vím, že skvělé, ale i tak..) nebo připsat koncert, na který jste také chtěli, ale nedostali jste se.

U pár kapel stále čekám, kdy v seznamu evropských měst přibude Praha nebo alespoň ta bližší Evropa - alespoň pro ten pocit, že vědí, co je tady za státy :D Některým se stále nechce dotáhnout dál než do Anglie a to mě štve.. Těmi jsou např: The Pretty Reckless, Panic! At The Disco, Modern Diet, Trapped In Autumn, Nothing But Thieves, Sleeping With Sirens, Canterbury, Hands Like Houses, London Grammar, atd.

Nedávno jsem se ale odhodlala a napsala 2 z těchto neznámých kapel, které ale zbožňuju, na facebook a k mému největšímu překvapení - ODEPSALI!! Stále tomu nemůžu uvěřit, bylo to pro mě tak nečekané. Já jsem předtím ani netušila, že se může posílat zprávy stránkám :D

Nejdříve jsem vylila své srdce skupině Trapped In Autumn a nabídla jim, že by mohli někdy přijet sem, do ČR, a oni mi po několika dnech odpověděli - a vypadá to, že to opravdu psali oni - a to je naprosto boží!!A poté mi ještě na podobnou výzvu odpověděla skupina Modern Diet:


Jsem díky tomu neskutečně šťastná. Oni si opravdu našli čas a odpověděli mi- to je tak nereálné! :D Ale pak jsem začala přemýšlet o tom, že napíšu rovnou všem :D Ale když jsem byla na stránce Panic! At The Disco, tak už tam není možnost poslat zprávu, asi už jsou moc slavní :) Ale i tak..přemýšlela jsem, co bych jim napsala a zjistila, jsem, že čím víc máte někoho rádi, tím hůř se to skládá do slov a vět, když jim chcete napsat jak je máte rádi. Nejradši bych je (= Brendona Urieho, ale i ostatní hudebníky, které zbožňuju) objala a nepustila.. tím by se možná řeklo vše. :))

Štestí, zdraví všem!
Dobrá hudba nechť Vás provází,
loučí se H.
 


Komentáře

1 Ennie Ennie | Web | 8. května 2016 v 12:19 | Reagovat

Je to milé, snad ti ti interpreti fakt dorazí :). A třeba Ti zvednu trochu náladu :D - taky jsem na žádném z těch koncertů nebyla...

Jinak  The Pretty Reckless bych taky strašně moc chtěla vidět! :)

2 toy soldier toy soldier | Web | 8. května 2016 v 15:21 | Reagovat

sakra já ti tak hrozně moc závidím, že jsi byla na tolika koncertech.
all time low, yellowcard, simple plan, papa roach, sakra, jako moc bych ty kapely chtěla vidět.
když jsem se minulý rok dozvěděla, že na rock for people budou yellowcard (společně s hollywood undead a three days grace. znáš je/posloucháš je? sakra, musíš mi napsat všechny kapely, které posloucháš, prosím), přísahám, že jsem byla neuvěřitelně šťastná, přestože jsem věděla, že tam nepojedu a neuvidím je.
máš přímo dokonalý hudební vkus.

3 Invisible H Invisible H | Web | 11. května 2016 v 20:16 | Reagovat

[1]: Co já bych za The Pretty Reckless dala <3

[2]: Děkuji moc :) Znám je, jsou skvělí, všichni, které jsi zmínila :)

4 mumbi mumbi | Web | 18. května 2016 v 20:08 | Reagovat

Panic! a Sirény by fakt mohli dorazit, ale zatím o tom dost pochybuju :D a TPR jsou skvělí, taky by se tu mohli objevit. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama