Květen 2016

Cosi poetického o něčem zcela nepoetickém

19. května 2016 v 22:20 | Invisible H |  Mé myšlenky
V dnešním nepříliš povedeném odpoledni se mi povedlo stvořit dílko, můžeme tomu říkat básnička, vůbec ne sadistické, čemuž se dost divím.

Tvé schopnosti vybledly.
Prosím zvěď, že jsi má jediná šance.
Po letech tvrdé dřiny tvá práce vypadá,
jak ožehlá sluncem.

Vždy jen doufám, že víš, co děláš.
Ve vteřině rozhodnout se máš,
ale jak své rozhodnutí podáš,
když ani mozek nemáš?

Vyměnili ho za stroj,
stroj plný barvy,
který v duši své míchá jen odstíny,
co zmizí záhy.

Měníš svůj názor,
z modré je znenadání zelená.
A kam ten svět spěje,
když už ani moře se nepozná?


Pokud se v tom snažíte najít smysl, nehledejte ho. Vůbec to není hluboce zamýšlející se básnička, je to o mé nefunkční tiskárně. Doufám, že jsem Vám tímto nezkazila umělecký požitek. :D Opracdu jsem jen naštvaná na tu nemožně tisknoucí věc, se kterou si ani náhodou nerozumím.
Promiňte, že to nedává smysl, jako všechno co opouští má ústa, ale takový je zdá se život..
Pac a pusu,
nevrlá neitelektuálka se loučí.

Další článek o koncertech.. zřejmě na nic jiného ani nemyslím

6. května 2016 v 17:41 | Invisible H |  Hudba
Taky jste si všimli, že letos nás navštíví a už navštívilo extrémně moc kapel? Jakoby tušily, že bude konec světa nebo se vylekaly, že bude ta třetí světová. V takových chvílích teprve začínám cítit, jak jsou peníze potřebné :D

Jen za leden a únor jsem prošvihla tolik koncertů, které byly určitě tak skvělé, že už to ani nepůjde překonat. Koncertovali tu Imagine Dragons, twenty one pilots, Kodaline, Three Days Grace, Stick to Your Guns nebo třeba Escape The Fate. Doufám, že všichni přijedou co nejdříve znovu, protože mě to fakt štve..
Byli jste na nějakém z těchto koncertů? Jestli ano, tak můžete popsat, jaké to bylo (já vím, že skvělé, ale i tak..) nebo připsat koncert, na který jste také chtěli, ale nedostali jste se.

U pár kapel stále čekám, kdy v seznamu evropských měst přibude Praha nebo alespoň ta bližší Evropa - alespoň pro ten pocit, že vědí, co je tady za státy :D Některým se stále nechce dotáhnout dál než do Anglie a to mě štve.. Těmi jsou např: The Pretty Reckless, Panic! At The Disco, Modern Diet, Trapped In Autumn, Nothing But Thieves, Sleeping With Sirens, Canterbury, Hands Like Houses, London Grammar, atd.

Nedávno jsem se ale odhodlala a napsala 2 z těchto neznámých kapel, které ale zbožňuju, na facebook a k mému největšímu překvapení - ODEPSALI!! Stále tomu nemůžu uvěřit, bylo to pro mě tak nečekané. Já jsem předtím ani netušila, že se může posílat zprávy stránkám :D

Nejdříve jsem vylila své srdce skupině Trapped In Autumn a nabídla jim, že by mohli někdy přijet sem, do ČR, a oni mi po několika dnech odpověděli - a vypadá to, že to opravdu psali oni - a to je naprosto boží!!A poté mi ještě na podobnou výzvu odpověděla skupina Modern Diet:


Jsem díky tomu neskutečně šťastná. Oni si opravdu našli čas a odpověděli mi- to je tak nereálné! :D Ale pak jsem začala přemýšlet o tom, že napíšu rovnou všem :D Ale když jsem byla na stránce Panic! At The Disco, tak už tam není možnost poslat zprávu, asi už jsou moc slavní :) Ale i tak..přemýšlela jsem, co bych jim napsala a zjistila, jsem, že čím víc máte někoho rádi, tím hůř se to skládá do slov a vět, když jim chcete napsat jak je máte rádi. Nejradši bych je (= Brendona Urieho, ale i ostatní hudebníky, které zbožňuju) objala a nepustila.. tím by se možná řeklo vše. :))

Štestí, zdraví všem!
Dobrá hudba nechť Vás provází,
loučí se H.