Prosinec 2015

Můj blog nově v novém

1. prosince 2015 v 21:21 | Invisible H
Mohli jste si všimnout, pokud jste tu už někdy byli, že jsem pozměnila vzhled blogu. Doufám, že se mi bude tento líbit delší dobu než ten předešlý se sloníky a že se bude také líbit Vám. :)

Co nepřehlédnout a jak se neztratit (ztratit se tu nedá, to se nebojte, rubriky zůstaly naprosto nedotčené, jen je tu pár změn):

Nahoře je odkaz na můj seznam písniček na youtube, který Vám vřele doporučuji. Pokud máte podobný hudební vkus jako já, mohli byste tam nalézt pár dobrých pecek a možná že i nějaké skvělé písně objevíte :)

Přidala jsem do menu kolonku, týkající se čtení knih. Což vlastně nevím proč, já poloviční analfabet, jsem něco takového udělala, ale mohlo by to být zajímavé. Jako studentka gymnázia bych měla číst, tak mě možná tohle trochu donutí si do ruky nějakou knihu vzít a přečíst. :D Máte dovoleno se mi smát za výběr, ale stejně se to asi často nebude měnit, když uvážím rychlost jakou čtu.. :D

Rozhodla jsem se vypsat si seznam interpretů, které jsem viděla živě, ať už na koncertě nebo festivale (vlevo v menu, pokud by jste ho nemohli najít). No a jak jsem ho pak uviděla, uvědomila jsem si, jak dlouhý už je :D Je to až neuvěřitelné, kolik jsem toho viděla.. kolik jsem za to tak mohla utratit.. :D Jsem prostě boží :D
(A to jste všichni, kteří chodíte na koncerty a festivaly, protože podporovat hudbu je to nejlepší, co můžete udělat :) )
Mám tučně napsané ty interprety, kteří se mi líbili tak moc, že bych na ně klidně zašla znova a znova a prostě je zbožňuju. Někoho jsem viděla víckrát - to je v závorce za jménem.
Seznam slouží hlavně mně, protože vím, že vždy na někoho zapomenu a pak už si nevzpomenu, a já si tohle chci pamatovat. Je tu ale i pro Vás, aby jste se mohli pokochat, jak to dělám já, inspirovat nebo třeba zeptat, pokud by Vás zajímalo, jesti na někoho má cenu zajít nebo ne. (Ne, že bych si připadala jako nějaký odborník, ale věřím, že i subjektivní názor má určitou hodnotu)
Nakonci mám v závorce George Michaela, protože vlastně nevím, zda se to dá počítat do stejné kategorie - byla jsem na natáčení jeho videoklipu (nezveřejnili ho, takže ho nikde ho nenajdete.. asi se jim nelíbil), takže jsem ho viděla, ale neslyšela jsem ho zpívat, protože pouštěli akorát celý den playback té 1 písničky. :D Tak či tak ho tu budu mít, protože je to taky skvělá vzpomínka :D

Nějaký ten smysluplný článek snad ještě do Vánoc napíšu. Pro dnešek Vám přeju příjemnou a krásnou noc. :))