Listopad 2015

Song vs. Song / Ride

7. listopadu 2015 v 23:34 | Invisible H |  Hudba
Dobrý večer vážení,
jen abych doplnila minulý článek - to proč mi bylo špatně doktoři po týdnu nazvali salmonelou, takže si asi někteří z Vás umíte představit, jak mi celý týden, vlastně skoro 2, bylo. Naštěstí jsem měla nějakou odlehčenou formu této nemoci, protože jsem nezvracela, jen jsem měla pořádný průjem a hrozné křeče. Držím od té doby dietu, takže jsem zhubla skoro 10 kilo. :D (Těm, co chtějí rychle zhubnout a hodně trpět, vřele doporučuji) :D
Teď už jsem naprosto v pořádku, díkybohu, proto přidávám nový článek :)

V hlavě mám už pár měsíců takový nápad na jakousi hudební "hru", ve které budete hrát hlavní roli Vy, čtenáři mého blogu. :)
Půjdejde tedy o souboj písní, ale ne ledajakých. Já vždy vyberu 2 (možná se někdy vyskytne i více možností) písně se stejným názvem, ale od jiného interpreta. Nepůjde tedy o covery 1 písně, ale o písně naprosto odlišné, jen se stejným názvem.
A po Vás já budu chtít, aby jste rozhodli, která píseň je lepší a která se Vám bude líbit víc. Nebudu přidávat anketu, protože mám radši vaše reakce ve formě komentářů. Do nich můžete připsat, proč se Vám písnička líbila víc, jestli třeba jste obří fanda jednoho z interpretů nebo písničky slyšíte poprvé.. Budu moc ráda, když se zapojíte a opravdu si písně poslechnete, aby jste věděli, co porovnáváte.

Moc ráda bych tento typ článků přidávala častěji, aby to tu trošku ožilo, protože moc dobře vím, že Vás tu moc věcí nedrží, když přidávám článek jednou za měsíc. Ale nic moc neslibuju :D Jak už jsem psala, tento blog užívám jako ventil svých myšlenek, když nenajdu jiný způsob, jak se vyzpovídat anebo vidím, že to mé žvatlání nikoho z mých kamarádů už nezajímá.. :D

Ale k věci - pro dnešek jsem vybrala písně s názvem "Ride".
Nejdříve přidám tu pravděpodobně pro Vás známější, která je od úchvatné Lany del Rey:
(hudba začíná ve 3:25)


Druhá je od talentovaného dua twenty one pilots, kteří v této skladbě (ale i celkově ve jejich hudbě) kombinují žánry jako raggae, electro-pop, rock a rap:


Můj výběr:
Pro mě vyhrává píseň od twenty one pilots, protože jsem si jejich hudbu strašně oblíbila a ještě ke všemu mají úžasné texty, díky kterým jsem je začala milovat.

A co Vy? Která píseň Vám připadá krásnější? Která z těchto 2 písniček je pro Vás vítězem?
Těším se na vaše komentáře,
Ave já!