Listopad 2014

Daria aneb sarkasmus nade vše

13. listopadu 2014 v 23:47 | Invisible H |  Mé myšlenky
Zdravím všechny pozemšťany (ale i nepozemšťany samožřejmě)! Dlouho jsem nic nenapsala, ale ráda to napravím a začnu hnedka teďka. :D

Znáte seriál Daria? Já ano, pokud se ptáte proč se ptám, a zamilovala jsem si ho. Objevila jsem Dariu už dávno, ale vždy jsem si myslela, že je to postava z nějakého filmu - ten se mi ale tou dobou nikdy nepodařilo najít. Až před měsícem jsem na ni narazila znovu a dohrabala jsem se až ke zjištění, že Daria je vlastně seriál. :D Takže teď už mám 3 série za sebou a jen se těším na další.

Jen pro představu, pokud nevíte, očem je řeč - Daria je hlavná postava stejnojmenného seriálu. Je to chytrá, upřímná a trochu misantropická puberťačka, která se úplně vyžívá v sarkasmu. Její nejlepší kamarádka se jmenuje Jane Lane a je naprosto okouzlující (tedy alespoň podle mě) :D nějak mi připomíná sebe samou, takže se s ní a celkově s celým pojetím toho seriálu ztotožňuju. Dalo by se říci, že na takový seríál jsem celá ta léta čekala :) Je naprosto skvělý, zábavný (hlavně pokud máte blízký vztah k sarkasmu :D) a plný nesmrtelných hlášek, které Vám tu nebudu vypisovat, protože bych Vás ochudila o to nejlepší ze seriálu, zda byste se na něj chtěli kouknout.
Online najdete seriál na stránce > www.top-serialy.cz

Abych to shrnula.. Daria a Jane jsou nejlepší kamarádky na život a na smrt, které zbožňuji, se kterými sympatizuji a miluji jejich humor a pohled na svět. Daria je jeden z nejlepších seriálů, které jsem měla možnost kdy shlédnout, ikdyž se jeho grafické provedení zdá jednoduché. Ale v jednoduchosti je ta krása, ne? A hlavně pokud pochopíte pointu a jedete na stejné vlně jako Daria a Jane, tak se budete bavit od začátku až do konce. :) A já tak můžu tento skvost jen doporučit! :)

Děkuji za pozornost. Dobrou noc :)

(5) Tumblr
Pequeña Maga | via Tumblr